Razítka - samonamáčecí, datumová, číslovací, paginovací, textová, speciální....

Náhradní díly a příslušenství - podušky, barvy, peřinky, pouzdra...

Levné razítka
Výrobou kvalitních razítek se zabýváme od roku 1998. Nabízíme razítka samobarvící, kapesní, datumová, číslovací, textová, sestavovací, paginovací, reliéfní, dřevěná, elektronická a razítka v propisce. K těmto razítkům dodáváme a vyrábíme kompletní sortiment štočků, barev a náhradních podušek.
Stacks Image 121
Stacks Image 123
Stacks Image 122
Stacks Image 124
Razítka samobarvící: jedná se o speciálně uzpůsobené razítko, které rovnoměrně a stabilně v jednom pohybu přenese pomocí reliéfu štočku barvu z podušky na potiskovanou plochu. Díky tomuto procesu odpadá nutnost namáčet barvu do externího polštářku. Nevznikají tím časové prodlevy, nepřesnosti a nedotisknutá místa. Tato razítka nabízíme s kulatou, obdélníkovou a čtvercovou plochou pro štoček (otisk). Razítka mohou být datumová, číslovací, textová, sestavovací a paginovací. U větších zakázek Vám na Vaši žádost vypracujeme individuální cenovou nabídku.
Stacks Image 225
Levný štoček
Štočky (tisková část razítka): převážně se jedná o pružný materiál, ve kterém je reliéf vytvářející daný otisk razítka. Štočky vyrábíme jak pro samobarvící tak i klasická dřevěná razítka, nebo i pro jiné typy razítek. Pro speciální účely vyrábíme také štočky vhodné pro speciální barvy, nebo tvrdé štočky pro reliéfní razítka, případně štočky pro vytlačení reliéfu do keramické hmoty či jiného měkkého materiálu. U větších zakázek Vám na Vaši žádost vypracujeme individuální cenovou nabídku.
Levné podušky do razítka
Podušky: zásobník s barvou pro samobarvicí razítka. Podušky dodáváme pro různé druhy razítek a to v různých barvách (černá, červená, modrá, zelená, fialová, dvoubarevné). Dále máme v nabídce také prázdné podušky (bez barvy) pro speciální barvy nebo odstíny.
Barva do razítka
Peřinka a barva do razítka
Barvy: dodáváme jak klasické do samobarvících razítek, tak do peřinek. Tyto barvy neobsahují rozpouštědla a jsou určeny pro savé materiály (papír, textil). V nabídce máme i razítkové barvy pro speciální účely, např. pro potisk plastů, kovů, textilu, dřeva, potravin aj. materiálů. Zvláštní kategorií jsou ochranné barvy jako např. UV a fluorescentní.
Reliefni razítko
Razítka reliéfní (kleště): jsou razítka pro vytváření reliéfního otisku v papíru (bez použití barvy). Tento reliéfní otisk má nejen efektní vzhled, ale také plní ochrannou funkci proti padělání dokumentů.